Manifest user lists (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Roles
et: Rollid

en: Other
et: Muu

en: Display title
et: Kuvatav pealkiri

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
et: Masinloetav nimi tohib sisaldada ainult täppideta väiketähti, numbreid ja alljooni.

en: Delete IP address
et: Kustuta IP-aadress
