Manifest user lists (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Other
fi: Muu

en: Display title
fi: Näytä otsikko

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: User roles
fi: Käyttäjäroolit

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
fi: Järjestelmää varten tarkoitettu nimi voi sisältää vain pieniä kirjaimia, numeroita ja alaviivoja.

en: Delete IP address
fi: Poista IP-osoite
