Manifest user lists (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Roles
hr: Uloge

en: Other
hr: Ostalo

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
hr: Stroju čitljiv naziv treba sadržavati samo mala slova, brojeve i donje crtice.

en: Delete IP address
hr: Uklanja IP adrese
