Manifest user lists (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Other
ku: هیتر

en: Delete IP address
ku: سڕینەوەی ئەدرێسی IP
