Manifest user lists (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Roles
lt: Rolės

en: Other
lt: Kiti

en: Display title
lt: Rodyti pavadinimą

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: User roles
lt: Narių rolės

en: IP addresses
lt: IP adresas

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.
