Manifest user lists (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Roles
vi: Vai trò

en: Other
vi: Khác

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: IP addresses
vi: Các địa chỉ IP

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
vi: Tên máy hợp lệ chỉ được phép chứa các ký tự thường, số và gạch dưới.

en: Delete IP address
vi: Xóa địa chỉ IP
