Manifest user lists (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Roles
eu: Zereginak

en: Other
eu: Bestea

en: Display title
eu: Izenburua erakutzi

en: Machine name
eu: Makinaren izena
