Manifest user lists (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Other
gl: Outro

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: User roles
gl: Roles de usuario

en: IP addresses
gl: O enderezo IP %ip foi bloqueado

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
gl: O nome lexíbel pola máquina debe conter só letras minúsculas, números e trazos baixos.

en: Delete IP address
gl: Eliminar o dirección IP
