Manifest user lists (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Other
kk: Басқа

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
kk: Машина оқи алатын ат тек қана  кіші әріптер, нөмерлер және астыңғы сызықтан тұра алады
