Manifest user lists (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Roles
oc: Ròtles

en: Other
oc: Autre

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: User roles
oc: Ròtles de l'utilizaire

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
oc: Lo nom sistèma deu pas conténer que de letras, de chifras e de jonhents bas.

en: Delete IP address
oc: Supression d'una adreça IP
