Manifest user lists (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Other
ps: نور

en: User roles
ps: د غړي دندې
