Manifest user lists (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Roles
sv: Roller

en: Other
sv: Övriga

en: Display title
sv: Titel för visning

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: User roles
sv: Användarroller

en: IP addresses
sv: IP-adresser

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
sv: Det maskinläsbara namnet får bara innehållasmå bokstäver, siffror och understreck.

en: Delete IP address
sv: Radera IP-adress
