Manifest user lists (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Other
ug: باشقا
