Manifest user lists (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Roles
uk: Ролі

en: Other
uk: Інше

en: Display title
uk: Показати заголовок

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: User roles
uk: Ролі користувача

en: IP addresses
uk: IP-адреси

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Машино-читабельна назва має містити тільки латинські літери в нижньому регістрі, цифри й символи підкреслення.

en: Delete IP address
uk: Видалити IP-адресу

en: The machine-readable name of this manifest. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores. This name must be unique.
uk: Машино-читабельна назва цього маніфесту. Ця назва має містити лише латинські літери в нижньому регістрі, цифри й символи підкреслення. Вона має бути унікальною.

en: Manifest
uk: Маніфест
