Manifest user lists (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Roles
be: Ролі

en: Other
be: Іншыя

en: Display title
be: Паказаць загаловак

en: role
be: роля

en: Machine name
be: Машынная назва

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
be: Машыначытэльнае імя павінна ўтрымліваць толькі малыя літары, лічбы і падкрэсліванне.

en: Delete IP address
be: Выдаліць IP адрас

en: !manifest IP addresses
be: !manifest IP адрасы
