Manifest user lists (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: role
bn: ভূমিকা

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
