Manifest user lists (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Other
bo: གཞན

en: role
bo: འགན་ནུས་

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: User roles
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགན་ནུས

en: Remove roles
bo: འཁྲབ་མཁན་དོར་བ།

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་དེར་གསལ་བྱེད་ཆུང་བ་དང་དང་གྲངས་ཀ འོག་ཐིག་བཅས་ཁོ་ན་ཡོད་ཆོག

en: Delete IP address
bo: IP་ཁ་ཡིག་བསུབ་པ
