Manifest user lists (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Other
el: Άλλο

en: Display title
el: Εμφάνιση τίτλου

en: role
el: ρόλος

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: User roles
el: Ρόλοι χρηστών

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
el: Το μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα πρέπει να περιέχει μόνο μικρά γράμματα, αριθμούς και κάτω παύλες.

en: Delete IP address
el: Διαγραφή διεύθυνσης IP
