Manifest user lists (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Roles
he: תפקידים

en: Other
he: אחר

en: Display title
he: הצגת כותרת

en: role
he: תפקיד

en: Machine name
he: שם מכונה

en: User roles
he: תפקידי משתמש

en: Remove roles
he: הסר תפקידים

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
he: על שם המכונה להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות וקווים תחתיים.
