Manifest user lists (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Other
hu: Egyéb

en: Display title
hu: Cím megjelenítése

en: role
hu: szerepkör

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: User roles
hu: Szerepkörök

en: IP addresses
hu: IP-címek

en: Remove roles
hu: Szerepkörök eltávolítása

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
hu: A programok által használt név csak kisbetűket, számokat és aláhúzást tartalmazhat.

en: Delete IP address
hu: IP-cím törlése

en: IP address, or IP range start
hu: IP-cím, vagy IP-tartomány kezdete

en: Save IP addresses
hu: IP-címek mentése
