Manifest user lists (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Roles
id: Peran

en: Other
id: Lainnya

en: Display title
id: Judul tampilan

en: role
id: pemeran

en: reason
id: alasan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: User roles
id: Peran pengguna

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
id: Nama sistem untuk jens konten hanya boleh berisi huruf kecil, angka dan garis bawah.

en: Delete IP address
id: Hapus alamat IP
