Manifest user lists (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Roles
nl: Rollen

en: Other
nl: Andere

en: Display title
nl: Titel weergeven

en: role
nl: rol

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: IP addresses
nl: IP-adressen

en: Remove roles
nl: Rollen verwijderen

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: De systeemnaam mag uitsluitend kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: Delete IP address
nl: IP-adres verwijderen
