Manifest user lists (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Roles
ru: Роли

en: Other
ru: Другое

en: Display title
ru: Отображать заголовок

en: role
ru: роль

en: reason
ru: причина

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: User roles
ru: Роли пользователя

en: IP addresses
ru: IP-адреса

en: Remove roles
ru: Удалить роли

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ru: Машинное имя может содержать только строчные буквы, цифры и знаки подчёркивания.

en: Delete IP address
ru: Удалить IP-адрес
