Manifest user lists (7.x-1.4) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Display title
am: ዓርዕስት አሳይ
