Manifest user lists (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Other
ast: Otru

en: role
ast: rol
