Manifest user lists (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Roles
ca: Rols

en: Other
ca: Altres

en: Display title
ca: Mostra el títol

en: role
ca: rol

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: User roles
ca: Rols de l'usuari

en: IP addresses
ca: Adreces IP

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ca: El nom llegible-per-la-maquina hauria de contenir sols lletres en minúscula, números i guions baixos.

en: Delete IP address
ca: Suprimeix l'adreça IP
