Manifest user lists (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: Other
es: Otro(s)

en: Display title
es: Mostrar título

en: role
es: rol

en: reason
es: motivo

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: User roles
es: Roles de usuario

en: IP addresses
es: Direcciones IP

en: Remove roles
es: Eliminar roles

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
es: El nombre de sistema sólo puede tener letras en minúsculas, números y guiones bajos.

en: Delete IP address
es: Borrar dirección IP

en: Manifest
es: Manifiesto
