Manifest user lists (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Other
gu: અન્ય

en: Display title
gu: શીર્ષક પ્રદર્શિત કરો

en: role
gu: હોદો
