Manifest user lists (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: User
ja: ユーザー

en: Created
ja: 作成

en: Roles
ja: 役割

en: Other
ja: その他

en: Display title
ja: タイトルを表示

en: role
ja: 役割

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: User roles
ja: ユーザーの役割

en: IP addresses
ja: IPアドレス

en: Remove roles
ja: 役割の削除

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ja: システム内部名称は、英小文字、数字、アンダーバー(_)だけを利用してください。

en: Delete IP address
ja: IPアドレスを削除

en: Manifest
ja: マニフェスト
