Manifest user lists (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Display title
mr: शीर्षक प्रदर्शन
