Manifest user lists (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: تدوین

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Other
fa: ساير

en: Display title
fa: نمایش عنوان

en: role
fa: نقش

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: User roles
fa: نقش‌های کاربری

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
fa: نام خواندنی توسط ماشین باید فقط حروف کوچک, شامل اعداد, و خط زیر باشد.

en: Delete IP address
fa: حذف نشانی IP
