Manifest user lists (7.x-1.4) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
