Manifest user lists (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Roles
sl: Vloge

en: role
sl: vloga

en: Machine name
sl: Strojno ime
