Manifest user lists (7.x-1.4) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Other
sq: Tjetër

en: role
sq: roli

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
sq: Emri i lexueshëm nga makina duhet të përmbajë vetëm gërma të vogla, numra dhe simbole nënvizimi.
