Manifest user lists (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Display title
th: แสดงชื่อเรื่อง

en: role
th: ระดับผู้ใช้

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
th: ชื่อสำหรับอ้างอิงต้องประกอบด้วยตัวอักษรตัวเล็ก ตัวเลข และสัญประกาศ (_)
