Manifest user lists (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Roles
jv: Parāgā

en: Other
jv: Liyané

en: role
jv: paraga

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
jv: Jeneng kewaca-mesin kudu nggunaknā huruf cilik, angka lan garis ngisor.

en: Delete IP address
jv: Mbusak alamat ip
