Manifest user lists (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Add
pl: Dodaj

en: Roles
pl: Role

en: Other
pl: Inne

en: Display title
pl: Wyświetlana nazwa

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: User roles
pl: Role użytkowników

en: IP addresses
pl: Adres IP

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
pl: Nazwa wykorzystywana wewnętrznie może zawierać jedynie małe litery, znaki podkreślenia oraz liczby.

en: Delete IP address
pl: Usuń adres IP
