Manifest user lists (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Other
sk: Ostatné

en: Display title
sk: Zobrazovaný názov

en: role
sk: kategórie používateľov

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: User roles
sk: Kategórie používateľov

en: IP addresses
sk: IP adresy

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
sk: Strojovo čitateľný názov typu obsahu môže obsahovať iba malé písmená, podčiarkovníky a čísla.

en: Delete IP address
sk: Odstrániť IP adresu
