Manifest file (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Icon
ar: أيقونة

en: Display
ar: العرض

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Browser
ar: المتصفّح

en: Landscape
ar: أفقية

en: Portrait
ar: طولية
