Manifest file (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད
