Manifest file (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Icon
ca: Icona

en: Display
ca: Visualització

en: name
ca: Nom

en: Background color
ca: Color de fons

en: description
ca: descripció

en: Browser
ca: Navegador
