Manifest file (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Icon
cs: Ikona

en: Display
cs: Zobrazit

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: description
cs: popisek

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku
