Manifest file (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Icon
da: Ikon

en: name
da: navn

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: description
da: beskrivelse

en: Landscape
da: Landskab

en: Portrait
da: Portræt

en: Theme color
da: Temafarve
