Manifest file (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Icon
et: Ikoon

en: Display
et: Kuva

en: name
et: nimi

en: Background color
et: Taustavärv

en: Browser
et: Brauser

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree
