Manifest file (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Icon
fi: Ikoni

en: Display
fi: Näyttö

en: Background color
fi: Taustaväri

en: description
fi: kuvaus

en: Browser
fi: Selain
