Manifest file (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Icon
he: סמל

en: Display
he: תצוגה

en: Background color
he: צבע רקע

en: description
he: תיאור

en: Browser
he: דפדפן
