Manifest file (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Icon
hr: Ikona

en: Display
hr: Prikaz

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Browser
hr: Preglednik
