Manifest file (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Icon
it: Icona

en: Display
it: Visualizzazione

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: description
it: descrizione

en: Full screen
it: Schermo intero
