Manifest file (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Icon
ja: アイコン

en: Display
ja: 表示

en: Background color
ja: 背景色

en: description
ja: 説明

en: Browser
ja: ブラウザー

en: Landscape
ja: 風景

en: Portrait
ja: 顔写真

en: Manifest
ja: マニフェスト
