Manifest file (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Icon
lt: Piktograma

en: Display
lt: Rodymas

en: name
lt: vardas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: description
lt: aprašymas

en: Browser
lt: Naršyklė
